Hart voor God, elkaar en Apeldoorn
Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Apeldoorn Centrum
Actueel
Skiën in Fügen Zillertall
Terug naar overzicht

Skiën in Fügen Zillertall

Afgelopen week zijn wij voor de 4de keer (voor sommigen zelfs de 5de keer) met een groep mannen uit onze gemeente 4 dagen wezen skiën in het mooie Zillertall in Oostenrijk. Om een indruk te krijgen hier een link naar wat foto's.

Op woensdagochtend zijn we om 09:15 uur vertrokken en na een voorspoedige reis en een klein beetje sneeuw onderweg kwamen we eind van de middag aan. We hadden een chalet met twee appartementen gehuurd. Elke dag was er een kookploeg, zodat we naast het goede gezelschap ook konden genieten van elkaars kookkunsten. Overdag gingen we skiën en 's avonds aten we samen en bespraken een thema wat door een van ons werd ingebracht. Dit jaar waren er net als eerdere jaren ook weer een paar nieuwe bij. Het weer was wisselend. Van heel koud en bewolkt tot sneeuw en heel af en toe een zonnestraaltje. We zijn in drie verschillende gebieden in het Zillertall wezen skiën. Op de 2de dag hebben we een lange tocht gemaakt over verschillende bergen/dorpen en was er een ontmoeting met de familie Keuning die daar ook was. Gelukkig zijn we allemaal heel gebleven op wat kneuzingen na. Het was weer goed met elkaar. Volgend jaar januari hopen wij ons 5 jarig lustrum te vieren.

  • Menno Klapwijk

    4 februari
    ziet er geweldig uit; dank voor het delen

Delen via e-mail