Hart voor God, elkaar en Apeldoorn
Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Apeldoorn Centrum
Actueel
New wine zomerconferentie 20-26 Juli
Terug naar overzicht

New wine zomerconferentie 20-26 Juli

Elk jaar gaan we met een aantal gezinnen/gemeenteleden van onze gemeente naar de New Wine Zomerconferentie. Dit jaar wordt die gehouden van 20 -26 Juli op landgoed Velder in Liempde. Het thema van de Zomerconferentie is dit jaar 'Mensen van Gods Koninkrijk'. Voor meer informatie over het thema klik hier

Daarin staan de volgende vragen centraal: 'Wie ben jij als christen?', 'Hoe voed je je leven?' en 'Waar leef je voor?'.
De hoofdsprekers zijn de Britse bisschop Graham Tomlin en Miriam Swaffield, eveneens uit Engeland.
Miriam Swaffield werkt voor de christelijke studentenbeweging Fusion, die een brug probeert te slaan tussen studenten en lokale kerken. Hun Engelse bijdragen worden tijdens de conferentie direct vertaald. Tijdens de avondprogramma’s spreken op zaterdag tot en met donderdagavond achtereenvolgens Jurjen ten Brinke, Jeanette Westerkamp, Becky Harcourt (Engeland), Alia Abboud (Libanon), Jan Wolsheimer en Martijn Rutgers. Zij zullen allemaal het conferentiethema 'Kingdom People' vanuit een ander perspectief belichten.

Voor jongvolwassenen, jongeren en kinderen zijn er professionele eigen programma's, waarbij het thema voor hun apart wordt ingevuld

Tot 1 maart ontvang je nog 25% korting. Aanmelden kan via https://zomerconferentie.new-wine.nl/aanmelden

Als je meer informatie wil of leuk vind om samen te kamperen laat het weten.

Karin en Peter van Dillen

  • Gertine Wilders - Oosterman

    8 juni om 9:22
    Leuk! Ik ga mee????. Heb er nu al zin in .

Delen via e-mail