Hart voor God, elkaar en Apeldoorn
Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Apeldoorn Centrum
Actueel
Missie V.O.N.K.: Steun het team van onze kerk!
Terug naar overzicht

Missie V.O.N.K.: Steun het team van onze kerk!

Yes! Voor het 4e jaar op rij doet onze kerk met een team mee aan Missie V.O.N.K van Verre Naasten: team Koningskudde! Het team is dit jaar (bijna) compleet vernieuwd en verjongd!* In de nacht van 14 op 15 juni gaan wij met elkaar de nachtelijke uitdaging aan!  We stappen 15 uur lang in de schoenen van evangelisten wereldwijd om te ervaren hoe zwaar hun werk is; via allerlei geestelijke en fysieke uitdagingen en een nacht non stop wakker blijven. Met die prestatie willen we geld inzamelen voor hun werk wereldwijd. Help ons hierbij!  

We vinden het belangrijk dat het werk van evangelisten kan doorgaan, want... 2 op de 3 mensen wereldwijd kennen Jezus niet! Help mee! Sponsor ons ons team / een van de teamleden: voor 15 euro dek je al de reiskosten van een evangelist voor één week! Sponsoren kan heel makkelijk online via onze eigen actiepagina: https://www.missievonk.nl/team/koningskudde-apeldoorn-2. Geef je liever contant, geef je bijdrage dan aan een van onze deelnemers of onze teamcaptain Hagar.

Alvast bedankt!

Team Koningskudde

Loran Hendriks, Thijs Sellies, Friso Sellies, Gerwin Post, Robert Brinkman, Mirthe Pauw, Ebel Geertsema en Hagar Prins

* Op de foto het team van vorig jaar.

Er nog zijn geen reacties

Delen via e-mail
New wine zomerconferentie 20-26 JuliLees verder >
ZomerpakkettenLees verder >