Hart voor God, elkaar en Apeldoorn
Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Apeldoorn Centrum
Actueel
Tijdcollecte 23 juni 2019
Terug naar overzicht

Tijdcollecte 23 juni 2019

Tijdcollecte 23 juni 2019

Broers en zussen, broertjes en zusjes,

Nadat we vorig jaar voor het eerst een gezegende combinatie van de gemeentedag en de present-actiedag mochten beleven, willen we dat graag herhalen in het nieuwe seizoen. Zoals u heeft kunnen lezen in de 'save the date' (Engels voor dat we het echt op die datum gaan doen!) gaan we op zaterdag 14 september 2019 de gemeentedag invullen door ons in te zetten voor onze naasten.

Jullie kunnen je weer opgeven via de tijdcollecte die wij zullen houden op zondag 23 juni 2019. Als je met een groep wilt deelnemen is het nu de tijd om te scouten welke krachten je in je team wilt hebben. Het is voor de organisatie altijd lastig als er op het laatste moment nog transfers plaatsvinden, dus willen we je oproepen om je team vast voor te bereiden. 

Wij hopen op een gezegende dag waarin wij mogen zijn tot een zegen voor de ander.

Hartelijke groet,

Peter van der Linden, Leonie Klok, Marit Weijma, Karin van Dillen en Jan Bakker

Er nog zijn geen reacties

Delen via e-mail
Missie V.O.N.K.: Steun het team van onze kerk!Lees verder >
Noteer vast in je agenda: 14 september - Gemeentedag met PresentLees verder >
New wine zomerconferentie 20-26 JuliLees verder >