Hart voor God, elkaar en Apeldoorn
Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Apeldoorn Centrum
Actueel
Nieuwsbrief Regiegroep: naam en kerkorde
Terug naar overzicht

Nieuwsbrief Regiegroep: naam en kerkorde

Als Regiegroep Hereniging NGK-GKv geven we maandelijks een nieuwsbrief uit. Hiermee willen we gemeenten en gemeenteleden informeren over ontwikkelingen in het proces van hereniging van de twee kerken.

De nieuwsbrief van juni bevat twee belangrijke onderwerpen: hoe zal de nieuw te vormen kerkgemeenschap gaan heten, en hoe zal de kerkorde van de herenigde kerk eruit gaan zien?  Door middel van een online enquête kan iedereen die dat wil zijn of haar mening geven over vier potentiële namen. Ook is de eerste versie van de kerkorde voor de herenigde kerk klaar en krijgen kerken en kerkenraden de gelegenheid om daar op te reageren.

Meer informatie: Volledige nieuwsbrief juni 2019

Abonneren op de nieuwsbrief kan via www.onderwegnaar1kerk.nl/nieuwsbrief/

Mocht u vragen hebben voor de Regiegroep, stuur dan een mail naar: regiegroep@ngk.gkv.nl.

 

Ad de Boer (voorzitter Regiegroep)

Er nog zijn geen reacties

Delen via e-mail
Noteer vast in je agenda: 14 september - Gemeentedag met PresentLees verder >
Tijdcollecte 23 juni 2019Lees verder >
Missie V.O.N.K.: Steun het team van onze kerk!Lees verder >