Hart voor God, elkaar en Apeldoorn
Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Apeldoorn Centrum
Actueel
Stichting Ontmoeting zoekt vrijwilligers!
Terug naar overzicht

Stichting Ontmoeting zoekt vrijwilligers!

De stichting Ontmoeting is een christelijke organisatie die actief is in Apeldoorn. 

 

Over Ontmoeting

Vastgelopen mensen worden door Ontmoeting ondersteund om hun leven weer op orde te krijgen. We leren hen om weer op eigen benen te staan, relaties aan te gaan en te onderhouden en de juiste keuzes te maken. Zo krijgen ze weer perspectief in hun leven.

Met vrijwilligers en professionals

Dankzij onze vrijwilligers en medewerkers kunnen we deze missie uitvoeren. Ze zetten zich met hart en ziel in voor hun medemens. Door een luisterend oor of praktische begeleiding te bieden. Of door ondersteunende taken te verrichten.

Gezocht vrijwilligers

Voor diverse cliënten worden vrijwilligers gezocht die regelmatig contact onderhouden, een kopje koffie drinken, soms ook andere activiteiten ondernemen zoals wandelen en winkelen. Ook komt het voor dat andere activiteiten plaatsvinden zoals samen eten of zelfs mountainbiken ????.

De concrete vacatures verschijnen deze week op de borden in de kerk.

Meer informatie over Ontmoeting in Apeldoorn vind je hier:

https://www.ontmoeting.org/locaties/apeldoorn/

Als er nog vragen zijn kunt u terecht bij Filip Bakker.

Er nog zijn geen reacties

Delen via e-mail
Skiën in OostenrijkLees verder >
Stichting Dak- en thuislozen ApeldoornLees verder >
Skiën in Fügen ZillertallLees verder >