Hart voor God, elkaar en Apeldoorn

Nieuwsbrieven en colofon

Nieuwsartikelen kunnen door de verschillende taak- en groepsbeheerders op de website van de kerk worden geplaatst. Heb je daar geen toegang toe of mocht dat niet lukken mail dan de tekst en eventueel een afbeelding naar nieuws@kerkdekoningshof.nl. De sluitingstijd voor als je zelf iets op de website plaatst is vrijdagavond 18:00 uur. Als je iets per email aan wil leveren dan is de sluitingstijd donderdagavond 22:00 uur. De nieuwsbrief verschijnt elke week op zaterdagmorgen om 01:00 uur. Daar vind je ook een link naar een printer versie. Als je artikelen wil lezen moet je in verband met de privacy wel eerst ingelogd zijn.

Hieronder staan de nieuwsbrieven van afgelopen tijd. De links daarin, zoals lees meer, zijn alleen actief in de nummers 2016-36 en later. Van sommige gemeentes waar we mee samenwerken ontvangen wij als gemeente ook hun nieuwsbrieven. Als je dit wil lezen of onze kerkposten van afgelopen jaar klik op deze link.

Nieuwsbrieven de Koningshof